GARDX CX2 CERAMIC AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA.

GARDX CX2 CERAMIC AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA.

Augstas izturības aizsargājošs pārklājums par īpašu ražotāja cena

GardX CX2 ir profesionāli uzklājama automobiļa aizsardzības sistēma, kas sniedz pilnīgu pārliecību par automobiļa iekšējo un ārējo aizsardzību.

CX2 Ceramic krāsas sistēma izveido augstas izturības aizsargājošu pārklājumu pāri esošajam pārklājumam, kas to pasargā no apkārtējās vides piesārņojuma un sniedz ārkārtīgi izturīgu spīdīgu pārklājumu kā izstāžu zālē, kas savu izskatu saglabā pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Ar CX2 automobili pulēt vairs nevajadzēs!
Šodienas skarbajā vidē Jūsu automašīnas ārējais krāsojums tiek pakļauts dažādiem sārņiem, bet nejauši izlijis šķidrums var sabojāt automašīnas interjeru. Koku sula, UV stari, mazgāšanas līdzekļi, skābais lietus, parasta virsmas erozija nozīmē to, ka Jūsu transportlīdzeklim nepieciešama aizsardzība, ja vēlaties automašīnai saglabāt izskatu, kāds tas bija salonā, automašīnas iegādes brīdī.

Apdraudēts nav tikai ārējais krāsojums. Jūsu, Jūsu ģimenes un mājdzīvnieku automašīnā ienestie netīrumi nozīmē, ka arī automašīnas salons var tikt aptraipīts.

 

PRIEKŠROCĪBAS.

  • Saglabā augstas klases sākotnējo izskatu pēc katras mazgāšanas
  • Aizsargā krāsojumu un interjeru
  • Aizsargā automašīnas vērtību tās turpmākas pārdošanas gadījumā
  • Pastiprina drošību un redzamību slapjos braukšanas apstākļos
  • Uzlabo drošību un redzamību braucot slapjā laikā
  • Sniedz tālāk nododamu 3 gadu garantiju krāsai, ādai un audumam*

GardX CX2 Ceramic sistēmas īpašā ražotāja cena: 490.00 EUR (pilnā cena – 900.00 EUR)

Cena norādīta, iesk. PVN. Pirms GardX produktu uzlikšanas mēs apskatīsim un pārbaudīsim Jūsu automašīnas stāvokli un nepieciešamības gadījumā veiksim šos darbus: virsbūves mazgāšana, bituma traipu noņemšana, virsbūves pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana. Šo darbu izmaksas sastāda līdz 250 EUR, iesk. PVN.

 

Uzziniet vairāk: parts@inchcape.lv , tālr.: 67828602vai Inchcape Motors Latvia salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64A

 

 

 

 

PILNAIS GARDX PIEDĀVĀJUMS Pieteikties servisam Informācijas pieprasījums Vēlos saņemt BMW piedāvājumus