Inchcape BMW turpina darbu, piedāvājot servisa pakalpojumus un attālinātu rezerves daļu iegādi

Inchcape BMW turpina darbu, piedāvājot servisa pakalpojumus un attālinātu rezerves daļu iegādi

Oficiālais BMW pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – pielāgojas valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, piedāvājot klientiem rezerves daļas iegādāties attālināti. Serviss darbu turpina ar pavisam nelielām izmaiņām.

Serviss darbu turpinās ierastajā režīmā ar divām izmaiņām – automašīnas remonta laikā klientiem nebūs iespējams uzturēties autosalona telpās, kā arī uz servisa pakalpojumiem būs jāpierakstās iepriekš. Automašīnas nodošanas un saņemšanas procedūra norisināsies bez tieša kontakta ar servisa pieņēmējiem. Servisa darba laiks darba dienās būs no 8:00 līdz 19:00, savukārt sestdienās no 10:00 līdz 16:00.

Rezerves daļas turpmāk būs iespējams iegādāties attālināti, sazinoties ar Inchcape Motors Latvia rezerves daļu nodaļu pa tālruni 67828600 vai e-pastu parts@bmw.lv. Detaļas būs iespējams apmaksāt attālināti un saņemt uz vietas veikalā bez kontakta.

Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus, Inchcape Motors Latvia BMW autosalonā no 19. decembra līdz 25. janvārim jaunas BMW automašīnas būs iespējams apskatīt un izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi, kā arī iegādāties attālināti. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

 

Vairāk informācijas pa tālruni 67828600, rakstot e-pastu uz office@bmw.lv vai apmeklējot Inchcape Motors salonu Dārzciema ielā 64A, Rīgā.

Pieteikties servisam Informācijas pieprasījums Vēlos saņemt BMW piedāvājumus