Jaunumi | 2019.01.09

Siguldā jau 26. reizi norisināsies Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā

Trešdien, 9. janvārī, “Inchcape Motors Latvia” salonā aizvadīta preses konference pirms sestā Viessmann Pasaules kausa posma un ceturtā Viessmann komandu stafetes Pasaules kausa posma kopā ar BMW. Sacensības Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, 12. un 13. janvārī.

Jaunumi | 2019.01.09

Bavārijas varoņi – izcilākās BMW sacīkšu automašīnas

BMW panākumi auto sporta arēnā izceļ to starp citiem auto zīmoliem. Ne velti, jo Bavārijas autoražotāja piedzīvojumi sacīkšu trasē aizsākās pirms 82 gadiem, kad 1937. gadā Itālijas “Mille Miglia” sacensībās startēja pirmā tā sacīkšu automašīna. Panākumu ceļš turpinājās 1972. gadā, kad tika izveidota pirmā M sērijas automašīna, lai stiprinātu BMW sacīkšu programmu. 

Jaunumi | 2018.12.21

BMW dīzeļa modeļi saņem augstāko Vācijas automobiļu asociācijas atzinību

BMW dīzeļa modeļi nule saņēmuši Vācijas automobiļu asociācijas (ADAC) augstāko novērtējumu par slāpekļa oksīda rādītājiem reālos braukšanas apstākļos asociācijas veiktajā “Eko testā” (“EcoTest”), informē “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītāja Kristīne Nesaule.

Jaunumi | 2018.12.13

Iedvesmojies Ziemassvētku dāvanu idejām no sabiedrībā pazīstamām personām

Lielākā daļa jeb 74% Latvijas iedzīvotāju dāvanu sarūpēšanu atstāj uz decembri, un teju viens no trīs dāvanas sagādā tikai pēdējo divu nedēļu laikā, liecina iepirkšanas un izklaides centra “Akropole” veiktā aptauja. Arī šogad tendences rāda, ka Latvijas iedzīvotāji dāvanas izvēlas pārdomāti un atbilstoši saņēmēja interesēm pat tad, ja tas notiek iedvesmojošajā pēdējā brīdī. 

Jaunumi | 2018.12.07

Ieteikumi, kā parūpēties par pieredzes bagātajām automašīnām

Latvijas autoparka vidējais vecums ir ap 13 gadiem  - tas ir vidēji par trīs gadiem vairāk nekā Eiropā, vienlaikus tendences liecina, ka Latvijā rūpes par pieredzes bagātajiem auto tiek atliktas uz pēdējo brīdī pirms tehniskās apskates vai arī pēc pirmās neveiksmīgās tehniskās apskates. Par to liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistika - tehnisko apskati pirmajā reizē iziet vien nedaudz vairāk kā puse automašīnu, proti, vidēji katrs otrais transportlīdzeklis ir ar būtiskiem defektiem. 

Jaunumi | 2018.11.16

Latvijā ieradies X saimes līderis - jaunais BMW X5

Jaunais, ceturtās paaudzes BMW X5 spilgti demonstrē BMW X saimes individuālo raksturu – modernās tehnoloģijas un inovācijas, ko caurvij elegances un luksusa nots, savukārt tā uzlabotais salons piedāvā jaunus risinājumus, informē “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Jaunumi | 2018.10.23

Ieteikumi, kā sagatavot savu automašīnu gadalaiku maiņai un justies droši uz ceļa

Rudens lapas aizvien vairāk rotā ielas nevis kokus, tā liecinot par drīzu ziemas atnākšanu. Temperatūrai pazeminoties zem nulles, ir jāparūpējas ne tikai par siltu garderobi, bet arī par savu spēkratu un vadīšanas prasmē, jo rudens un ziemas sezona ir visizaicinošākais gadalaiks pat pieredzējušiem autovadītājiem. 

Jaunumi | 2018.09.13

Kas jāņem vērā, pēc aktīvās sezonas ieziemojot motociklu?

Brīdī, kad kokiem sāk dzeltēt lapas un lietainas dienas ir biežāk, nekā saulainas, motobraucējiem ir skaidrs, ka pavisam drīz būs jādomā par sava dzelzs rumaka ieziemošanu. Prasmīgāki to dara paši, atzīst “Inchcape Motors Latvia” Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs un rūdīts motobraucējs Leonīds Pavlovs.