Jaunumi | 2022.06.30

BMW izziņo pirmo M3 Touring modeli

BMW M3 Touring pasaules pirmizrādi svinēs Gudvudas Ātruma festivālā šī gada jūnijā. Automobilis apvieno 375 kW/510 ZS sešu cilindru dzinēja versiju ar M TwinPower Turbo tehnoloģiju un astoņu pakāpju M Steptronic transmisiju ar Drivelogic un M xDrive pilnpiedziņas sistēmu. Jaunākais modeļu klāsta papildinājums ir pieejams tikai BMW M3 Competition Touring ar M xDrive. Kā arī BMW iDrive, ieskaitot BMW izliekto ekrānu, salonā ievieš modernākās vadības un savienojamības tehnoloģijas.

Jaunumi | 2022.06.03

Inchcape BMW un MINI gatavi valsts atbalstam elektroauto un PHEV hibrīdauto iegādē

Kā vadošais Premium automobiļu segmenta tirgotājs Latvijā Inchcape BMW ir gatavs jaunajam valsts atbalstam elektroauto un ārēji lādējamo (PHEV) hibrīdauto iegādei, klientu izvēlei piedāvājot 4 dažādus BMW un MINI elektroauto un 5 dažādus PHEV hibrīdauto modeļus, kā arī pieejamus mazlietotus elektroauto.

Jaunumi | 2022.06.01

BMW izziņo jaunāko X1 un pirmo iX1 modeli

Jaunais trešās paaudzes BMW X1 var lepoties ar izteiksmīgāku dizainu, plašāku salonu, digitālām iespējām un pirmo reizi arī ar pilnībā elektrisku piedziņu – BMW iX1. Piedziņu piedāvājuma klāstā ir arī hibrīda modeļi ar palielinātu elektrisku diapazonu, kā arī benzīna un dīzeļdzinēji ar 48 V vieglo hibrīda tehnoloģiju. Jaunā vadības sistēma ar BMW Operating System 8 un BMW izliekto skārienjutīgo ekrānu, kā arī daudz plašāks automatizētās braukšanas un novietošanas sistēmu klāsts.

Jaunumi | 2022.05.31

BMW salona apdarē plāno izmantot kaktusa šķiedras ādu un koksnes putas

BMW grupas viens no galvenajiem tuvākās desmitgades mērķiem ir ievērojami samazināt ražošanas laikā radītās CO2 emisijas, kas iet roku rokā ar videi draudzīgu resursu ieguvi, pārstrādātu materiālu izmantošanu un dabas resursu aizsargāšanu. Šajā rakstā par ilgtspējīgu ražošanu atklāsim, kādus otrreizējās pārstrādes materiālus BMW grupa jau tagad izmanto un kādus inovatīvus materiālus tā plāno izmantot jau tuvākajā nākotnē.

Jaunumi | 2022.05.31

BMW izziņo jaunos 3. sērijas Sedan un Touring automobiļus

Jaunie BMW 3. sērijas Sedan un Touring modeļi ir papildināti ar priekšējās un aizmugurējās daļas dizaina uzlabojumiem, kas izceļ automobiļu sportiskās detaļas. Tāpat jaunie modeļi ir aprīkoti ar BMW operētājsistēmu 8, tostarp BMW izliekto ekrānu, kā arī visas dzinēju komplektācijas ir standarta aprīkojumā ar astoņu pakāpju Steptronic pārnesumkārbu, pārslēgšanas lāpstiņām uz stūres rata un jauna dizaina pārslēgšanas sviru.

Jaunumi | 2022.05.31

Jaunais BMW M4 CSL – leģendas jaunā versija

Jaunā BMW M4 CSL jauda un dizains, divvietīgā konfigurācija, modelim raksturīgie šasijas uzlabojumi un īpaši šim nolūkam izvēlētās aprīkojuma funkcijas ir radītas braukšanai trasē. M4 CSL gēni, kas ir kopīgi ar tā sacensību specifikācijas radinieku BMW M4 GT3, atspoguļojas arī tā veiktspējas raksturlielumos. Testa braucienos BMW M4 CSL uzrādīja visu laiku ātrāko apļa laiku sērijveidā ražotam BMW automobilim – 3,7 sekundes paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h un 10,7 sekundes paātrinājumam no 0 līdz 200 km/h. Īpašās sērijas modeļa ražošana sāksies 2022. gada jūlijā un būs pieejams ierobežotā daudzumā – tikai 1000 eksemplāros.

Jaunumi | 2022.04.21

BMW 7. sērija pirmoreiz būs pieejama trīs dažādu dzinēju komplektācijās

Jaunais 7. sērijas BMW pirmo reizi piedāvā gan benzīna dzinēju ar hibrīdtehnoloģiju, gan elektrisko dzinēju, gan dīzeļdzinēju. Dzinēju piedāvājuma daudzveidība ir iespējama pateicoties jaunā automobiļa viegli pielāgojamajai virsbūvei un ir būtiska BMW globālās stratēģijas izpausme. Tas ļauj BMW Group ņemt vērā klientu individuālās vajadzības, infrastruktūras faktorus un tiesiskos noteikumus visos attiecīgajos automobiļu tirgos pasaulē. Atšķirībā no saviem priekšgājējiem jaunais BMW 7. sērijas automobilis visā pasaulē būs pieejams tikai kā garenbāzes modelis, kas palielina telpu aizmugurējiem pasažieriem. 

Jaunumi | 2022.04.14

BMW papildina luksusa klases segmentu ar jaunāko X7

BMW izziņojis jaunāko X7 modeli ar plašāku standarta aprīkojuma klāstu, papildu viedajām autovadītāja palīgsistēmām un jaunāko 48V hibrīdtehnoloģiju trim piedāvātajiem dzinēju variantiem. Tāpat jaunākās paaudzes X7 modelis pirmoreiz BMW vēsturē būs pieejama ar 23 collu vieglmetāla sakausējuma diskiem. Jaunais BMW X7 globāli būs pieejams 2022. gada augustā.