KOMANDA

Administrācija

Andris Ustups

Andris Ustups

Autosalona vadītājs

E-pasts: andris.ustups@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Zane	Zariņa

Zane Zariņa

BMW tirdzniecības vadītāja

E-pasts: zane.zarina@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29114447

Māris Lazdāns

Māris Lazdāns

Pēcpārdošanas vadītājs

E-pasts: maris.lazdans@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

BMW jauno automobiļu tirdzniecības nodaļa

Viktors Iļjašenko

Viktors Iļjašenko

Vecākais automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: viktors.iljasenko@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 22322686

Raitis Rudzājs

Raitis Rudzājs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: raitis.rudzajs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29873334

Mārtiņš Tomševics

Mārtiņš Tomševics

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: martins.tomsevics@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29423392

Kaspars Bergholcs

Kaspars Bergholcs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: kaspars.bergholcs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29128778

Roberts Veismanis

Roberts Veismanis

Korporatīvo un diplomātisko klientu darījumu vadītājs

E-pasts: roberts.veismanis@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 20237551

Klientu apkalpošana

Ērika Pustovita

Ērika Pustovita

Vecākā klientu apkalpošanas speciāliste

E-pasts: office@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Kitija Barvika

Kitija Barvika

Klientu apkalpošanas speciāliste

E-pasts: office@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Kitija Vītola

Kitija Vītola

Klientu apkalpošanas speciāliste

E-pasts: office@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Finanšu un līzinga nodaļa

Arina Jakovļeva

Arina Jakovļeva

Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

E-pasts: arina.jakovleva@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Rezerves daļu nodaļa

Aigars Dmitrijevs

Aigars Dmitrijevs

Rezerves daļu tirdzniecības vadītājs

E-pasts: aigars.dmitrijevs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Edgars Semeiks

Edgars Semeiks

Rezerves daļu vairumtirdzniecības speciālists

E-pasts: edgars.semeiks@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Agija Vildere

Agija Vildere

Rezerves daļu tirdzniecības konsultante

E-pasts: agija.vildere@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Montis Granauskis

Montis Granauskis

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: montis.granauskis@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Serviss

Kārlis Baklāns

Kārlis Baklāns

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: karlis.baklans@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Dairis Jockevičs

Dairis Jockevičs

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: dairis.jockevics@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Artjoms Kohvs

Artjoms Kohvs

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: artjoms.kohvs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Eduards Tomsons

Eduards Tomsons

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: eduards.tomsons@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Vladislavs Jacenko

Vladislavs Jacenko

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: vladislavs.jacenko@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Normunds Pētersons

Normunds Pētersons

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: normunds.petersons@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Kristaps Ķimenietis

Kristaps Ķimenietis

Servisa meisters – pieņemējs.

E-pasts: kristaps.kimenietis@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Virsbūves remonta nodaļa

Kristaps Krapsis

Kristaps Krapsis

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

E-pasts: kristaps.krapsis@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Raivis Riže

Raivis Riže

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

E-pasts: raivis.rize@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600