KOMANDA

Administrācija

Andris Ustups

Andris Ustups

Autosalona vadītājs

E-pasts: andris.ustups@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Zane	Zariņa

Zane Zariņa

BMW tirdzniecības vadītāja

E-pasts: zane.zarina@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29114447

Māris Lazdāns

Māris Lazdāns

Pēcpārdošanas vadītājs

E-pasts: maris.lazdans@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 26384114

Mārcis Plešs

Mārcis Plešs

BMW servisa nodaļas vadītājs

E-pasts: marcis.pless@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

BMW jauno automobiļu tirdzniecības nodaļa

Viktors Iļjašenko

Viktors Iļjašenko

Vecākais automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: viktors.iljasenko@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 22322686

Raitis Rudzājs

Raitis Rudzājs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: raitis.rudzajs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29873334

Mārtiņš Tomševics

Mārtiņš Tomševics

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: martins.tomsevics@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29423392

Kaspars Bergholcs

Kaspars Bergholcs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: kaspars.bergholcs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 29128778

Roberts Veismanis

Roberts Veismanis

Korporatīvo un diplomātisko klientu tirdzniecības konsultants

E-pasts: roberts.veismanis@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 20237551

Klientu apkalpošana

Jūlija Černoštana

Jūlija Černoštana

Vecākā klientu apkalpošanas speciāliste

E-pasts: julija.cernostana@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Anastasija Grigorjeva

Anastasija Grigorjeva

Autocentra administratore

E-pasts: anastasija.grigorjeva@inchcape.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Finanšu un līzinga nodaļa

Arina Jakovļeva

Arina Jakovļeva

Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

E-pasts: arina.jakovleva@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Artūrs Kuzmins

Artūrs Kuzmins

Apdrošināšanas un līzinga speciālists

E-pasts: arturs.kuzmins@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Eva-Evelīna Astratova

Eva-Evelīna Astratova

Apdrošināšanas speciāliste

E-pasts: eva.astratova@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Rezerves daļu nodaļa

Aigars Dmitrijevs

Aigars Dmitrijevs

Rezerves daļu tirdzniecības vadītājs

E-pasts: aigars.dmitrijevs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Edgars Semeiks

Edgars Semeiks

Rezerves daļu vairumtirdzniecības speciālists

E-pasts: edgars.semeiks@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Agija Vildere

Agija Vildere

Rezerves daļu tirdzniecības konsultante

E-pasts: agija.vildere@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Kristaps Ķimenietis

Kristaps Ķimenietis

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants

E-pasts: kristaps.kimenietis@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Serviss

Kārlis Baklāns

Kārlis Baklāns

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: karlis.baklans@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Dairis Jockevičs

Dairis Jockevičs

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: dairis.jockevics@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Artjoms Kohvs

Artjoms Kohvs

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: artjoms.kohvs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Eduards Tomsons

Eduards Tomsons

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: eduards.tomsons@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Vladislavs Jacenko

Vladislavs Jacenko

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: vladislavs.jacenko@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Normunds Pētersons

Normunds Pētersons

Servisa meistars-pieņēmējs

E-pasts: normunds.petersons@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Virsbūves remonta nodaļa

Jevgēnijs Kovals

Jevgēnijs Kovals

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

E-pasts: jevgenijs.kovals@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600

Viesturs Družkovs

Viesturs Družkovs

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

E-pasts: viesturs.druzkovs@bmw.lv
Tālr. nr.: +371 67828600